Dodatkowe menu
Informacje

Godziny otwarcia:
pon.- pt.: 10:00-20:00
sob.,niedz.: 10:00-20:00  

Oferty specjalne

Nowości urodzinowe

* Urodziny "Eko" to zdrowa propozycja urodzinowa. Menu składa się z przekąsek bezglutenowych, owoców i soków. Menu może być dostosowane i zmienione wg potrzeb Rodziców i Dzieci.*Piniaty urodzinowe to zabawa dla całej grupy. Wzór piniaty wybiera Dziecko lub Rodzic, a my tworzymy przygotowujemy ją na urodziny.

"Klub Stonogi" Klub "Stonogi" to ogólnorozwojowe zajęcia adaptacyjne dla Maluszków, które pod okiem pedagoga i animatora spędzą twórczo kilka godzin ucząc się współdziałania w grupie rówieśników. Zajęcia obejmują zajęcia plastyczne, ruchowe i edukacyjne.

"Kurs na Animatora Zabawy i Czasu Wolnego" Wszyscy, którzy chcą połączyć pracę z przyjemnością zapraszamy na kurs na "Animatora Zabawy i Czasu Wolnego", który jest organizowany przez Centrum Akson z Krakowa. Szkolenie skupia się na odpowiednim przygotowaniu merytorycznym, ale główny nacisk kładziony jest na praktyczne umiejętności animacyjne i obejmuje: *ABC Autoprezentacji *Pedagogikę Zabawy *ABC Pedagogiki Cyrku *Zabawy z chustą Klanza *Modelowanie balonów *gry i zabawy plenerowe Uwaga!!!Uwaga!!!Uwaga!!! Dla najlepszych możliwość odbycia dodatkowych praktyk pod okiem trenera oraz współpracy z bawialnią "Stonoga". Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel.603 78 26 04.

Copyright by www.stonogajg.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.